Zimowy lot trzmiela

W samym środku mroźnej zimy masz okazję zamienić ufoka z szafy w ciepły kocyk do otulania się wieczorami.  

Dla kogo?

Dla posiadaczek topów, które zbyt długo czekają na wypikowanie na dnie szafy.

Kiedy?

Oferta limitowana obejmuje zamówienia złożone do 15 lutego 2021 lub do wyczerpania oferty (czyli moich mocy przerobowych).

Jak?

Przysyłasz  mi swoją pracę, która zalega w szafie i czeka na pikowanie. Ja pikuję ją wzorem „lot trzmiela”  na całej powierzchni patchworku w cenie 50 PLN/metr kwadratowy.

Dlaczego?

Bo skończone lepsze od perfekcyjnego. Będziesz mogła cieszyć się ciepłym quiltem już tej zimy.

Zamów już dziś!

Aby skorzystać z oferty wypełnij formularz poniżej.  Całkowita cena zamówienia zależy od wielkości pikowanego patchworku. Oferta obejmuje wyłącznie pikowanie wzorem “lot trzmiela” (jak na załączonych zdjęciach) za pomocą nici poliestrowych Artyn 80E (w cenie). Wypełnienia dodatkowo płatne. Można również przysłać swoje. 

No, dobra. Na to pytanie nie trzeba odpowiadać, jeśli nie ma się ochoty 🙂
Wpisz swój e-mail
Wpisz swój numer telefonu, jeśli chcesz przyspieszyć kontakt ze mną.
Administratorem danych jest firma Pracownia Patchworkowa Elżbieta Zeman. Dane nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom.
📌Masz pytania? Napisz do mnie  lub zadzwoń! Mój tel. +48 515 808 092

JAK PRZYGOTOWAĆ PATCHWORK DO PIKOWANIA NA LONGARMIE?

To proste! Wystarczy stół, żelazko i miara krawiecka! Przygotowanie wszystkich elementów patchworku przed wysyłką zajmie Ci kilka minut!

Interesuje cię inny rodzaj pikowania?

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą. Obejmuje pikowanie od krawędzi do krawędzi różnymi wzorami, pikowanie indywidualne, fastrygowanie. Szyję także narzuty na zamówienie.