Pracownia Patchworkowa powstała w czerwcu 2020 roku. Od września 2020 oferuje usługi pikowania usługowego na maszynie Handi Quilter Amara, pieszczotliwie nazywanej “Panią Lalą”. 

Longarm to maszyna długoramienna służąca wyłącznie do pikowania. Pracuje na specjalnej ramie. Rama umożliwia napięcie wszystkich warstw patchworku, niezbędne do prawidłowego pikowania. Maszyna ma wielką przestrzeń pomiędzy igłą a korpusem, dzięki temu można na niej pracować z dużymi narzutami pikując atrakcyjne wzory.

Od wielu lat sama szyję patchworki. Możesz dowiedzieć się o mnie  więcej na mojej stronie osobistej  elazeman.pl

Wiem, że pikowanie to ważny element  wpływający na końcowy wygląd pracy. Mam nadzieję, że zechcesz powierzyć mi to zadanie. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenia i oczekiwania, co do ostatecznego wyglądu patchworku. 

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń do mnie (tel. +48 515808092) 

Projekt został dofinansowany z “Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:  Europa inwestująca w obszary wiejskie” (więcej informacji)

Pracownia Patchworkowa Elżbieta Zeman
ul. Gafki 4, 84-241 Gościcino, woj. pomorskie