Formularz

Uwagi wstępne

Jak przepikować narzutę? Na domowej maszynie do szycia to trudne, dlatego proponuję Ci usługę profesjonalnego pikowania na maszynie typu longarm. Zastanawiasz się ile to kosztuje? Na końcową wycenę usługi ma wpływ kilka czynników, dlatego proszę Cię o podanie w formularzu informacji, które wpływają na pracochłonność (np. rozmiar narzuty) i koszty (np. rodzaj użytych nici). Zanim wypełnisz formularz przeczytaj proszę kilka uwag na początek. Pozwolą one na ustalenie ważnych szczegółów dotyczących Twoich oczekiwań i potrzeb.

Czas wykonania usługi pikowania

W tej chwili standardowy czas wykonania usługi wynosi dwa tygodnie od otrzymania przesyłki. Prace pikuję w kolejności składania zamówień.

Przesyłka zwrotna

Wypikowaną narzutę pakuję i zabezpieczam na czas przesyłki z całą starannością. Przesyłka zwrotna odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej i jest ubezpieczona, jej koszt wynosi 24 zł.

Psy i koty

Miejscem wykonywania mojej działalności jest mój dom. Mieszkam z kotami i psem, dlatego nie mogę zapewnić, że w zwracanym patchworku nie znajdą się alergeny pochodzące z kota lub psa

Wzory pikowania

Stale pracuję nad poszerzeniem swojej oferty o nowe wzory i pomysły na pikowanie. W katalogu wzorów prezentuję te, które już pikowałam. Jeśli w Twojej pracy zechcesz użyć czegoś innego, wykonam (nieodpłatnie) próbkę, abyś mogła ocenić, czy taka realizacja Twojego pomysłu Ci odpowiada. Czy już wiesz jak chcesz przepikować narzutę?


Wypełnij Formularz

Wpisz swój e-mail
Wpisz swój numer telefonu, jeśli chcesz przyspieszyć kontakt ze mną.
Do pikowania używam nici polskiej marki Ariadna. Jeśli preferujesz nici innej marki, daj mi znać opisując swoje oczekiwania poniżej. Zobaczymy, co da się zrobić.
Pikowanie standardowe wykonuję techniką "od krawędzi do krawędzi". Pikowanie indywidualne - wzory są zróżnicowane - wykonane techniką "z wolnej ręki" i z użyciem linijek.
Preferowany wzór, planowane wykorzystanie patchworku (użytkowy, do powieszenia na ścianę), inne uwagi
Administratorem danych jest firma Pracownia Patchworkowa Elżbieta Zeman. Dane nie będą przekazywane żadnym innym podmiotom.

Dziękuję za wypełnienie formularza! Odpowiem w najkrótszym możliwym terminie. W sprawach niecierpiących zwłoki zapraszam do kontaktu telefonicznego ( tel. 515808092 )

jak wypikować narzutę